Siuntimo informacija

Gaminius siunčiame visoje Lietuvoje ir Europoje.

Radviliškyje galima atsiimti nemokamai (būtina susisiekti ir susitarti dėl atsiėmimo laiko).

Siuntimo kaina Lietuvoje: Omniva paštomatu - 3,30 €, DPD paštomatu - 3,30 €, LP EXPRESS paštomatu- 2.90 , perkantiems už 40   ir daugiau - siuntimas nemokamas.

Siuntimo kaina į Europos šalis - 7€, perkantiems už 100€ ir daugiau siuntimo paslaugą dovanojame.

Gaminius pakuojame naudodami aplinkai draugiškas pakavimo priemones.

Visus užsakymus išsiunčiame per 6 d.d. Dažniausiai tiek neužtrunkame, stengiamės išsiųsti per 1-3 d.d., tačiau kiekvieną prekę gaminame rankomis, tad pasiliekame laiko apsidraudimui. :)

Grąžinimo taisyklės

Visi gaminiai esantys parduotuvėje yra gaminti mūsų rankomis, todėl rezultatas visada savitas ir unikalus. Tokios betono indų ypatybės kaip smulkūs tarpeliai (oro burbuliukai), nedideli nelygumai ar įbrėžimai atsiranda gamybos proceso metu ir yra betono, kaip medžiagos, natūrali savybė, todėl tai nėra laikoma defektu. Produktų atspalvis taip pat gali nežymiai skirtis nuo esančių nuotraukoje - indai gali būti šiek tiek šviesesni ar ryškesni.  Žvakės paviršius ne visada būna tobulai lygus, tai -naudojamo minkšto ir natūralaus augalinio vaško savybė, kuri neturi įtakos žvakės degimui ar jos kokybei, taigi šios savybės nelaikome defektu. Žinoma, savo produktų kokybę ir išvaizdą kruopščiai įvertiname ir Jums siunčiame tik aukštus standartus atitinkančius gaminius.

Prekių grąžinimų ar keitimų nepriimame, tačiau prekes, kurios pasieks jus sudužusios, įskilusios ir nebetinkamos naudoti būtinai pakeisime. Tokiu atveju parašykite žinutę į mūsų facebook arba instagram paskyrą, arba el. paštu smellabstore@gmail.com prisegdami sudužusio ar kitaip pažeisto gaminio nuotrauką jo originalioje pakuotėje.