Apie mus

Rankų darbas yra tai ką vertiname ir kuo šiuo metu gyvename. Mūsų tikslas - kurti namų jaukumą per unikalumo, spalvingumo ir malonių kvapų prizmę. Esame įpratę prie klasikinių spalvų interjere, jo detalėse ir dažnai pamirštame, kad jis gali būti gyvesnis, žaismingesnis ir, žinoma,  spalvingesnis!

Nusprendę sukurti žvakių liniją iškart žinojome, kad nesislėpsime už etikečių, o išsiskirsime spalvingais ir moderniais žvakių indais. Po ilgų ir nesėkmingų žvakių indų paieškų nusprendėme, kad indus galime gaminti patys! Ir taip tikėdami savo idėjomis mes atradome betoną. Dabar betono indų gamyba - pati mėgstamiausia viso proceso dalis. Tad pradėję savo veiklą nuo betoninių žvakių gamybos ją praplėtėme ir nuo šiol gaminame ne tik žvakes, bet ir įvairias funkcionalias interjero detales namams. Dirbant su betonu galima įgyvendinti daug kūrybinių idėjų, derinti spalvas bei išbandyti įvairias technikas. Tuo tarpu darbas su vašku šiek kiek kitoks, jame daugiau taisyklių, griežtos rutinos ir net matematinių skaičiavimų.

Labai džiaugiamės, kad žvakių gamybai pasirinkome sveikatai ir aplinkai nekenksmingą natūralų sojų vašką bei aukštos kokybės kvapiuosius aliejus, todėl galime Jums užtikrinti aukštą gaminių kokybę. Nuoširdžiai tikimės, kad mūsų minimalistiniai ir modernūs rankų darbo gaminiai ras tinkamą vietą Jūsų namuose ir Jūs galėsite mėgautis šiluma ir maloniais kvapais.

Linkėjimai!